64.38 € (Sisaldab KM)
Poe mängukomplekt 3in1 pakub lapsele loovat ja mitmekesist rollimängu. See poe mängukomplekt aitab arendada kujutlusvõimet, suhtlemisoskust ja loogilist mõtlemist.
VIGA PolarB puidust poe mängukomplekt 3in1 käruga on ideaalne kingitus väikesele müüjale või kondiitrile. Poe mängukomplekt võimaldab lapsel mängida nii poodi, kondiitrit kui ka jäätisekohvikut, pakkudes mitmekesist ja loovat rollimängu.
Komplekt sisaldab rohkelt tarvikuid – pulgakommid, jäätised, vahvlid ja erinevad lisandid –, mis muudavad mängu realistlikuks ja kaasahaaravaks. Laps saab kujutleda end professionaalse maiustuste müüjana ning luua erinevaid mängustsenaariume.
Kärul on avatav riiul, kuhu saab tarvikuid mugavalt hoiustada. Kõik detailid on valmistatud puidust ning värvitud mittetoksiliste värvidega. Õrnad värvitoonid köidavad lapse tähelepanu ja loovad meeldiva mängukeskkonna.
OMADUSED
ARENDAB
| Kaal | 2.7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18.000000 × 43.000000 × 34.000000 cm |
| vanus | 3 aastaks |
| seks | poiss/tüdruk |
| materjal | puit |
| valmistamismaterjal | Puit |
| varvid | roosa |
| pakendi-moodud | 41 |
| toote-moodud | 26 x 44 x 44 (cm) |
| kaalud | 4 kg |
| toode-mis-lasti-elis-turule-enne-13-12-2024 | Jah |
| gpsr | Ningbo Viga International Co., Ltd., 20F.588 CANGHAI ROAD, 315040 NINGBO, HIINA, sales@vigatoys.com |
| vastutav-inimene | IBTK Kozicka Sp. Komandytowa, ul. Południowa 29A, 05-540 Jeziórko, Polska, ibtk@ibtk.pl |
© 2026 Kõik õigused kaitstud Lendela.ee
See veebisait kasutab teie kogemuse parandamiseks küpsiseid. Selle veebisaidi kasutamisega nõustute meie privaatsuspoliitikaga.