7.12 € (Includes VAT)
Puidust kanamunade mängukomplekt pakub lapsele loovat ja turvalist kokkamismängu. See munade mängukomplekt aitab arendada kujutlusvõimet ja sotsiaalseid oskusi.
VIGA puidust kanamunade mängukomplekt võimaldab lapsel jäljendada igapäevaseid tegevusi ning mängida kokkamist turvalisel viisil. Munade mängukomplekt sobib ideaalselt nii mängukööki kui ka poeemängu, pakkudes lõputut mängurõõmu.
Erinevalt päris munadest ei lähe need katki ega rikne, mis teeb mängu muretuks ja pikaks ajaks põnevaks. Laps saab valmistada “toite” oma mängunukkudele või pereliikmetele, arendades samal ajal kujutlusvõimet.
Munade mängukomplekt on valmistatud lakitud puidust ning värvitud mittetoksiliste värvidega, tagades turvalise kasutuse.
OMADUSED
KOMPLEKT SISALDAB
ARENDAB
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.000000 × 10.500000 × 15.000000 cm |
| vanus | 3 aastaks |
| seks | poiss/tüdruk |
| materjal | puit |
| valmistamismaterjal | Puit |
| pakendi-moodud | 15 x 10 x 7 cm |
| karbi-kogused | Jah |
| toode-mis-lasti-elis-turule-enne-13-12-2024 | Jah |
| gpsr | Ningbo Viga International Co., Ltd., 20F.588 CANGHAI ROAD, 315040 NINGBO, HIINA, sales@vigatoys.com |
| vastutav-inimene | IBTK Kozicka Sp. Komandytowa, ul. Południowa 29A, 05-540 Jeziórko, Polska, ibtk@ibtk.pl |
© 2023 All rights reserved Lendela.ee
See veebisait kasutab teie kogemuse parandamiseks küpsiseid. Selle veebisaidi kasutamisega nõustute meie privaatsuspoliitikaga.