CLASSIC WORLD puidust köögivilja lõikamise komplekt 16 osaline on arendav rollimängu mänguasi alates 18. elukuust, mis võimaldab lapsel lõigata köögivilju ja mängida kokka, arendades samal ajal motoorikat, loovust ja värvitunnetust.
16.73 € (Includes VAT)
CLASSIC WORLD puidust köögivilja lõikamise komplekt 16 osaline on arendav rollimängu mänguasi alates 18. elukuust, mis võimaldab lapsel lõigata köögivilju ja mängida kokka, arendades samal ajal motoorikat, loovust ja värvitunnetust.
CLASSIC WORLD puidust köögivilja lõikamise komplekt on arendav mänguasi väikestele kokkadele, kes armastavad köögimänge ja rollimängu. Värvilised puidust köögiviljad võimaldavad lapsel “toitu valmistada”, lõigata köögivilju ning mängida kokka või peremängu.
Köögiviljad on ühendatud takjakinnitusega, mis annab lõikamisel realistliku tunde. Komplektis olev lõikelaud ja puidust nuga muudavad mängu veelgi põnevamaks. Mäng aitab lapsel õppida värve, arendada käelist osavust ning julgustab loovust ja uudishimu.
OMADUSED
Sobib lastele alates 18. elukuust
16-osaline köögiviljade lõikamise komplekt
Värvilised puidust köögiviljad
Takjakinnitusega detailid realistlikuks lõikamise mänguks
Komplektis puidust nuga ja lõikelaud
Valmistatud puidust ja värvitud mittetoksiliste värvidega
Turvaline konstruktsioon väikestele kätele
ARENDEB LAPSE OSKUSI
Käelisi oskusi ja peenmotoorikat
Loovust
Uudishimu
Värvide tundmist
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.500000 × 23.000000 × 17.000000 cm |
| vanus | alates 18 kuust |
| seks | poiss/tüdruk |
| valmistamismaterjal | Puit |
| varvid | mitmevärviline |
| pakendi-moodud | 22×7,2×16 cm |
| toote-moodud | 27x20x11,5 cm |
| karbi-kogused | Jah |
| toode-mis-lasti-elis-turule-enne-13-12-2024 | Jah |
| gpsr | Klassikalised mänguasjad (Ningbo) Co., Ltd., No.8 Xinrui Road, Wuxiangi linna tööstuspark, Yinzhou piirkond, Ningbo, Zhejiang, Hiina, andy@classicntoys.com |
| vastutav-inimene | IBTK Kozicka Sp. Komandytowa, ul. Południowa 29A, 05-540 Jeziórko, Polska, ibtk@ibtk.pl |
© 2023 All rights reserved Lendela.ee
See veebisait kasutab teie kogemuse parandamiseks küpsiseid. Selle veebisaidi kasutamisega nõustute meie privaatsuspoliitikaga.