7.41 € (Includes VAT)
VIGA karutüdruku riietamise pusle on arendav puidust loogikamäng, mis aitab lapsel õppida emotsioone, arendada motoorikat ja loogilist mõtlemist läbi lõbusa puslemängu.
VIGA karutüdruku riietamise pusle on arendav loogikamäng, kus laps saab kokku panna erinevaid pilte armsast karutüdrukust. Komplekt võimaldab luua kuus erinevat pilti, kus karu kannab erinevaid riideid ja väljendab erinevaid emotsioone.
Puslet kokku pannes õpib laps ära tundma emotsioone ning arendab loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat. Pärast mängu saab kõik detailid mugavalt hoiustada kaasasolevas karbis, mis aitab hoida mänguasja korras ja komplektina.
OMADUSED
Komplekt sisaldab 18 pusletükki
Võimalik kokku panna 6 erinevat pilti
Karutüdruk erinevate emotsioonide ja riietega
Praktiline karp detailide hoiustamiseks
Valmistatud vastupidavast puidust
ARENDEB LAPSE OSKUSI
Käelisi oskusi ja peenmotoorikat
Loogilist mõtlemist
Emotsioonide äratundmist
Keskendumisvõimet
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.300000 × 13.000000 × 14.000000 cm |
| vanus | alates 18 kuust |
| seks | poiss/tüdruk |
| materjal | puit |
| valmistamismaterjal | Puit |
| toote-moodud | 13 x 14 x 4 cm |
| karbi-kogused | Jah |
| toode-mis-lasti-elis-turule-enne-13-12-2024 | Jah |
| gpsr | Ningbo Viga International Co., Ltd., 20F.588 CANGHAI ROAD, 315040 NINGBO, HIINA, sales@vigatoys.com |
| vastutav-inimene | IBTK Kozicka Sp. Komandytowa, ul. Południowa 29A, 05-540 Jeziórko, Polska, ibtk@ibtk.pl |
© 2023 All rights reserved Lendela.ee
See veebisait kasutab teie kogemuse parandamiseks küpsiseid. Selle veebisaidi kasutamisega nõustute meie privaatsuspoliitikaga.