22.47 € (Sisaldab KM)
Sünnipäevatordi mängukomplekt pakub lapsele lõbusat ja loovat rollimängu. See sünnipäevatordi mängukomplekt aitab arendada kujutlusvõimet, suhtlemisoskust ja sotsiaalseid oskusi.
Classic World puidust sünnipäevatordi mängukomplekt muudab iga päeva pidupäevaks! Sünnipäevatordi mängukomplekt võimaldab lapsel süüdata küünlad, soovida soove ja korraldada oma sünnipäevapidu.
Tort on jaotatav tükkideks ning ühendatud takjaga, mis teeb mängu realistlikuks ja kaasahaaravaks. Kaunid detailid ja värvilised kaunistused annavad võimaluse luua erinevaid peo stsenaariume ning arendada kujutlusvõimet.
See sünnipäevatordi mängukomplekt sobib ideaalselt rollimänguks ning koos mängimiseks sõprade või perega.
OMADUSED
KOMPLEKT SISALDAB
ARENDAB
| Kaal | 0.6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20.000000 × 5.000000 × 20.000000 cm |
| vanus | 2 aastaks |
| seks | poiss/tüdruk |
| materjal | puit |
| pakendi-moodud | 20 x 5 x 20 cm |
| toote-moodud | Średnica tortu – 13 (cm) / wysokość 5 (cm) |
| karbi-kogused | Jah |
| gpsr | Klassikalised mänguasjad (Ningbo) Co., Ltd., No.8 Xinrui Road, Wuxiangi linna tööstuspark, Yinzhou piirkond, Ningbo, Zhejiang, Hiina, andy@classicntoys.com |
| vastutav-inimene | IBTK Kozicka Sp. Komandytowa, ul. Południowa 29A, 05-540 Jeziórko, Polska, ibtk@ibtk.pl |
© 2026 Kõik õigused kaitstud Lendela.ee
See veebisait kasutab teie kogemuse parandamiseks küpsiseid. Selle veebisaidi kasutamisega nõustute meie privaatsuspoliitikaga.